KONKURS "Ziemia Słupska w sercu Środkowego Wybrzeża Polski"

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki zaprasza do udziału w Konkursie Wiedzy geograficzno-turystycznej „Ziemia Słupska w sercu Środkowego Wybrzeża Polski”

Zdjęcia do konkursu:

Celem Konkursu jest rozpoznanie miejsca i obiektu o funkcji turystycznej  widocznego  na  ponumerowanych od 1 do 10 zdjęciach, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki AP w Słupsku:

w zakładce Konkurs Wiedzy geograficzno-turystycznej „Ziemia Słupska w sercu Środkowego Wybrzeża Polski”.

Do udziału w Konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz wszystkie osoby pełnoletnie zamieszkujące na terenie miasta Słupska i powiatu słupskiego.

Termin nadsyłania odpowiedzi to 31 października 2021r.

Na zwycięzców Konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

Zdjęcia do konkursu do pobrania (prawy przycisk myszy -> zapisz grafikę jako...)