Spotkanie z Prezesem Hotelu Grand Lubicz w Ustce w ramach cyklu spotkań z biznesem pt. „Przedsiębiorczość na topie”

W związku z kolejną edycją spotkań z biznesem pt. „Przedsiębiorczość na topie” w ramach Aktywnej Akademii  dnia 8 grudnia 2022 roku w auli wielofunkcyjnej Akademii Pomorskiej odbyło się spotkanie, którego gościem był Pan Łukasz de Lubicz-Szeliski, Prezes i właściciel hotelu Grand Lubicz w Ustce.

„Przedsiębiorczość na topie” to spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy odnieśli spektakularny sukces w biznesie. Celem spotkania była promocja przedsiębiorczości wśród młodych mieszkańców regionu słupskiego. Spotkanie miało formułę rozmowy moderatora z gościem, po której uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań. W zebraniu uczestniczyli studenci kierunku Turystyka i rekreacja wraz z pracownikami Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki – prof. dr hab. Ivanem Pirozhnikiem i dr Gabrielą Czapiewską.