Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Naturalne zasoby obszarów granicznych w warunkach zmieniającego się klimatu - NARBAC 2022 - komunikat II

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Naturalne zasoby obszarów granicznych w warunkach zmieniającego się klimatu - NARBAC 2022” organizowaną przez Instytut Biologii i Nauk o Ziemi, Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki Akademii Pomorskiej w Słupsku wraz z partnerem Słowińskim Parkiem Narodowym oraz Narodowym Uniwersytetem „Czernihówski kolegium” imienia T.G. Szewczenki.

Chcielibyśmy zaproponować Państwu udział w interdyscyplinarnym, międzynarodowym spotkaniu poświęconym przeszłym i obecnym zmianom klimatycznym oraz ich oddziaływaniu na środowisko naturalne w aspekcie uwarunkowań społeczno-ekonomicznych stref granicznych, obejmujących zarówno granice państw, województw, miast, obszarów chronionych, jak również ekosystemów wodno-lądowych.

 

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli nauki, pracowników obszarów prawnie chronionych, przedstawicieli samorządów lokalnych, sektora gospodarczego oraz mieszkańców. Dyskusja w tak szerokim gronie pozwoli na ocenę dynamiki zmian ekosystemów granicznych w warunkach zmian dotyczących całej planety oraz na wymianę lokalnych doświadczeń.

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z niepewną sytuacją dotyczącą wojny toczącej się na terenie współorganizatora naszej konferencji zmianie ulega termin niniejszego wydarzenia, a także jego forma. Obecnie przeprowadzenie konferencji planowane jest 26-27.09.2022 r. w formie zdalnej. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zniesione zostały opłaty związane z uczestnictwem w planowanym wydarzeniu.

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączonym komunikacie.

 

Kontakt z Komitetem Organizacyjnym możliwy jest za pośrednictwem e-mail: konferencja.narbac@apsl.edu.pl

Znajdziesz nas tutaj