Konferencja naukowa "Pomorze w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości" 10 grudnia 2020 r.

Uprzejmie zapraszamy na organizowaną przez Katedrę Geografii Społeczno- Ekonomicznej (Uniwersytet Szczeciński), Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki (Akademia Pomorska w Słupsku) oraz Zakład Rozwoju Regionalnego (Uniwersytet Gdański) Konferencję Naukową pt. „Pomorze w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości”, która odbędzie się  w dniu 10 grudnia 2020 r. w formie zdalnej.

Konferencją  tą chcielibyśmy zapoczątkować cykliczne spotkania specjalistów z zakresu geografii społeczno-ekonomicznej i gospodarki przestrzennej, ekonomii, socjologii, politologii, bezpieczeństwa, zarządzania itp. poświęcone szeroko rozumianej sytuacji społecznej i ekonomicznej Pomorza.

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa i terminów znajdują się w załączonym Komunikacie.

Zgłoszenia udziału w Konferencji prosimy nadsyłać do dnia 30 listopada 2020 r.