113. Spotkanie Klubu Obieżyświata

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Słupsku zapraszają do wzięcia udziału w 113. Spotkaniu Klubu Obieżyświata. Spotkanie organizowane jest w ramach Aktywnej Akademii z okazji Dnia Geografa.

Tym razem naszym gościem będzie Pani Natalia Grzegorczyk.

Kilka słów od Prelegentki: „Cześć! Jestem studentką Akademii Pomorskiej na kierunku Turystyka i Rekreacja. Pewnie zastanawia Was co skłoniło dziewczynę do męskiego sportu? Długa historia... Więc zostawmy ją na potem! O tym jak offroad stał się moim stylem życia, planem na przyszłość i fantastyczną dziką podróżą dowiecie się już na najbliższym spotkaniu!"

Spotkanie odbędzie się dnia 1 czerwca 2022 r. (środa) o godzinie 17.00 w auli Katedry Filologii Angielskiej Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Słowiańskiej 8.

Wystąpienie zatytułowane jest: „Turystyka offroadowa - podróżowanie bez ograniczeń”.

Wstęp wolny.