Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
112. Spotkanie Klubu Obieżyświata

112. Spotkanie Klubu Obieżyświata

Szanowni Państwo, Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Słupsku zapraszają do wzięcia udziału w 112. Spotkaniu Klubu Obieżyświata.

Naszym gościem będzie Pan Jacek Derliński.

Prelegent o sobie:

Jestem studentem Akademii Pomorskiej w Słupsku, laureatem konkursu Rejs Niepodległości 2019 oraz zawodowo młodszym marynarzem wachtowym po Technikum Morskim w Darłowie.

Moje zamiłowanie do żeglowania zaczęło się w szkole gimnazjalnej, kiedy to uzyskałem patent żeglarza jachtowego. „Pociąg’ do wody doprowadził mnie do Darłowa. Już jako uczeń technikum morskiego byłem jednym ze zwycięzców konkursu „Paszport na Pogorię”, dzięki czemu miałem możliwość wziąć udział w rejsie żaglowcem „Pogoria” po Morzu Śródziemnym.

Akademia Pomorska to mój kolejny rozdział w życiu i dzięki banalnemu plakatowi z ogłoszeniem o Rejsie Niepodległości zostałem jego laureatem i miałem możliwość wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie.

Spotkanie odbędzie się dnia 27 listopada 2019 r. (środa) o godzinie 17.00 w auli Katedry Neofilologii AP przy ul. Słowiańskiej 8 w Słupsku. Wystąpienie zatytułowane jest: „Na morzu drogi szukaj - „Mari Temptanda Est Via”.

Wstęp wolny. Plakat dotyczący imprezy znajduje się w załączniku.

Serdecznie zapraszam

Aleksandra Zienkiewicz

Opiekun Klubu Obieżyświata 

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki  Akademia Pomorska w Słupsku

 

Znajdziesz nas tutaj