112. Spotkanie Klubu Obieżyświata

Szanowni Państwo, Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Słupsku zapraszają do wzięcia udziału w 112. Spotkaniu Klubu Obieżyświata.

19.11.2019
„Szlak pamięci po słupskiej nekropolii"

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki zaprasza na „Szlak pamięci po słupskiej nekropolii”. Jak co roku chcemy uczcić pamięć zmarłych profesorów i nauczycieli naszej Uczelni.

12.11.2019
Wyjazd terenowy do Bornego Sulinowa

W dniu 25 października 2019 r. pracownicy Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki oraz członkowie Słupskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Geograficznego uczestniczyli w wyjeździe terenowym do Bornego Sulinowa.

108. Spotkanie Klubu Obieżyświata

Szanowni Państwo,Instytut Geografii i Studiów Regionalnych Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Słupsku zapraszają do wzięcia udziału w 108. Spotkaniu Klubu Obieżyświata.Naszym gościem będzie dr hab. Mariusz Czepczyński, prof. UG.

11.10.2019