Naturalne zasoby obszarów granicznych w warunkach zmieniającego się klimatu - NARBAC 2022 - komunikat II

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Naturalne zasoby obszarów granicznych w warunkach zmieniającego się klimatu - NARBAC 2022” organizowaną przez Instytut Biologii i Nauk o Ziemi, Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki Akademii Pomorskiej w Słupsku wraz z partnerem Słowińskim Parkiem Narodowym oraz Narodowym Uniwersytetem „Czernihówski kolegium” imienia T.G. Szewczenki.

20.09.2022
Zaproszenie na wystawę fotograficzną

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki zaprasza na wystawę fotograficzną nagrodzonych i nadesłanych zdjęć w ramach Konkursu Fotograficznego nt: ” Znane i nieznane miejsca turystyczne Ziemi Słupskiej w obiektywie” zorganizowanego w ramach projektu Aktywna Akademia finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Pracownicy i studenci naszego Instytutu na Dniu Sportu i Nauki

W dniu 9 czerwca 2022 r. pracownicy i studenci I roku Turystyki i rekreacji wzięli aktywny udział w Dniu Sportu i Nauki, który odbywał się na kampusie AP w Słupsku przy ul. Arciszewskiego 22. Była to okazja do dobrej zabawy ale również poznania osiągnięć naukowych i kulturalnych naszego Instytutu.

21.06.2022
113. Spotkanie Klubu Obieżyświata

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Słupsku zapraszają do wzięcia udziału w 113. Spotkaniu Klubu Obieżyświata. Spotkanie organizowane jest w ramach Aktywnej Akademii z okazji Dnia Geografa.