Konferencja Naukowa pt. „Uzdrowiska Europy Środkowo-Wschodniej – stan i perspektywy w kontekście zmian środowiskowych”

Uprzejmie zapraszamy na organizowaną przez Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki Akademii Pomorskiej w Słupsku, Komitet Nauk Geograficznych PAN w Warszawie oraz Oddział Słupski Polskiego Towarzystwa Geograficznego Konferencję Naukową pt. „Uzdrowiska Europy Środkowo-Wschodniej – stan i perspektywy w kontekście zmian środowiskowych”, która odbędzie się  w dniu 7 grudnia 2021 r. w formie zdalnej.

27.09.2021
Funkcjonowanie sekretariatów uczelni

W związku z ponownym otwarciem wszystkich budynków uczelni, uprzejmie informujemy, że od 22 września br. sekretariaty instytutów/katedry oraz jednostek ogólnouczelnianych będą do Państwa dyspozycji w godz. 7.30–15.30, w swoich stałych lokalizacjach, za wyjątkiem niżej wymienionych jednostek, które pracują w formie dyżurów.

21.09.2021
Konkurs fotograficzny

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym nt: „Znane i nieznane miejsca turystyczne Ziemi Słupskiej w obiektywie”.

02.06.2021
52. Święto Akademii Pomorskiej w Słupsku

52.Święto Akademii Pomorskiej w Słupsku, które odbyło się w dniu 28.05.2021 r. miało szczególny charakter,  bowiem zostało wzbogacone o wydarzenie „International Day 2021”.

31.05.2021